אין בעיה שאין לה פיתרון

אנחנו רוצים לממש את עצמנו בעבודה או בלימודים. אבל מה לגבי החיים האישיים? רובנו נעשה הרבה כדי להתקדם מקצועית - גם אם זה פוגע בנו בריאותית. מוסר העבודה שלנו גבוה להפליא, כי זאת הדרך הישראלית להמריא. איך נעבוד סביב השעון? אם אנחנו חולים ביום ראשון? איך ניתן הספקים? אם השרירים שלנו מכווצים? איך אפשר לעבוד כשהגוף מתוח? וחיים על תרופות לשיפור מצב הרוח. אנחנו רווים במשימות, לחץ, עבודה ונסיעות. התכתיב החברתי והצורך ליצור ביטחון כלכלי מובילים לעומס שעות עבודה, מחסור בפנאי ובעקיפין לפגיעה בבריאות והגדלת הוצאות. אשליית השפע גורמת לנו לרצות עוד ולהרגיש שזה אף פעם לא יהיה מספיק. הדבר היחידי שחסר הוא קשר אנושי, בואו נשקיע בקשר אישי. הבחירה שלנו לא חייבת להיות כדורים נגד דיכאון היא יכולה להיות גם כדורסל, כדורגל, אמנות או גינון.

עומס.png

life- work balance

כיצד נתעדף בצורה מאוזנת בין החיים האישיים לחיים המקצועיים לאורח החיים והתחביבים. יש יותר מדרך אחת לפתור בעיה, תעדוף נכון יוביל לתחושת סיפוק והצלחה.

איזון.png

הכדור בידיים שלנו

יש לנו את כל הכלים להפוך יחד את החיים לנפלאים. בני האדם יעילים יותר אם הם חיים בלהקות. אורח חיים קהילתי מקדם את בריאותנו ואיכות חיינו, ומשתמש נכון בכל המשאבים. כל עיר יכולה להתנהל כמו מדינה קטנה ובלתי תלויה, שמייצרת חלק מהחשמל והמזון לעצמה. אנחנו המאסטרים של הגוף שלנו, אין סיבה שנהיה מנוהלים כמו מכונות. אני מאמינה שאנחנו יכולים לצאת ממצב "אוטומט" להיות יותר יצירתיים, למען העתיד של כלל האנשים.

הכדור בידיים שלנו.png

מודל כוח מוח בקהילה

יש לי חלום. אני רואה את הקהילה שלנו כמו קורי עכביש, כולנו קשורים וזה מה שהופך אותנו לחזקים. התפתחות המוח האנושי במהלך ההיסטוריה התאפשרה בזכות היכולת שלנו ללמוד על סמך מה שעבד, בואו נסתכל על עצמנו לרגע מהצד.

73e6a5a1-4d3b-46ca-913e-c0144db664df.jpg

יש לנו המון "על הראש". אורח החיים האינטנסיבי דורש מאיתנו לעמוד בלחצים כדי להגיע ליעדים. אנחנו קונים עוד ריקנות ובדידות, תוך כדי שאנחנו מתעלמים מהצורך שלנו לשותפות. בואו נסתכל ביחד במשקפיים שרואות את העתיד- איזה שינוי היינו רוצים להוליד?

giphy.gif

חזון:

 • שותפות, קהילתיות והעצמת הטוב באנשים, הפקת המירב בבניין עירוב שימושים.

 • קידום אורח חיים בריא באוכלוסיה באמצעות פנסיונרים ומתנדבי שנת שירות.

 • חיבור אדם לעצמו ולסביבתו תוך שמירה על הטבע, תזונה מקיימת ופעילות גופנית ככלי להתניידות, שימוש באנרגיה סולארית, גינות קהילתיות ושיתופי פעולה.

כוח מוח לכל המשפחה

הילד שלך ירגיש על גופו את התרגול וההתמדה, זה יפתח אצלו סבלנות ודבקות במטרה. הצלחה היא איזון בין כל התחומים: תזונה, רגיעה, לימודים ואימונים. התכנית מבוססת על חשיבה חיובית ותרגילים המעודדים תמיכה הדדית. ההורים מהווים דוגמא אישית והילדים נהנים ממשחקי כושר, מתשומת לב ואווירה נהדרת. ילד חזק פיזית ומנטלית רואה את עצמו במקום הראשון, הוא לומד שלכל בעיה יש פתרון.

אימון חושי

מתחזקים מנטלית, מחדדים את החושים- חוסכים בזמן ויוצאים מרוצים. האימון המוחי- חושי הוא כמו דיגדוג באף- מעסיק אותנו בזמן שהזמן עף :)

IMG_0478.JPG

החופש לבחור בבריאות

מה יותר קל ?
1. להתאמן כי בוחרים 🤩
2. לחשוב שצריך להתאמן כי צריך!!

 

👌

הגיבו לשאלות רבות יותר (אינסטגרם, טיק טוק פייסבוק) והגדילו את הסיכוי שלכם לזכות באימון כוח מוח אישי- זוגי או משפחתי.

החופש לבחור בבריאות


תזונה | כוח | מוח

570a5a87-fcf1-47fb-a4b3-978c9d8889bb_edi

המטרות של מודל כוח מוח:

 • לפתור את בעיית הבדידות באמצעות ניהול קהילות ואירועי תרבות.עבודה משמעותית. שינוי האופן שהאדם תופס את עצמו בחברה. תחושת שייכות- להיות חלק ממעגל חברתי.

 • שיפור התפקוד המנטלי, הפחתת לחץ, חשיבה חיובית, קבלה עצמית, העלאת מצב הרוח, העלאת הנינוחות הגופנית ויצירת סינרגיה בין מספר מסלולים מקרבי קהילה.

 • בניין עירוב שימושים- הכל נמצא במרחק הליכה, קירבה גאוגרפית מצמצמת התניידות.

 • עידוד כלכלה מקומית ובעלי עסקים קטנים, שיתופי פעולה מועילים וקהילתיים.

 • חיסכון במשאבים אנרגטיים.

%D7%92_edited.jpg

שינוי ארגוני בתכנון של העיר יכול להפוך את המצב למזהיר. זה ידרוש מאיתנו להתייחס לכל הגילאים, להתחשב בסביבה, בכלכלה המקומית ובחקלאים. התנאים להגשמה הם מוטיבציה אישית ואחריות קהילתית. אם נדע ליצור התניות נכונות איכות החיים תוכל רק לעלות, אף אחד לא יצטרך לשלם בסבל ובמחלות. לכל אחד יש מה לתת למען ה WELL BEING של הקהילה בוודאות- התנדבות והדדיות הם הדרך שלנו לבריאות.

יעדים מדידים להצלחת המודל

 • עלייה בציון בשאלונים שמודדים אושר, יעילות, איכות חיים, תחושת מסוגלות ועצמאות.

 • מספר היבולים שניתן לחלק בין חברי הקהילה כמדד לרמת הטיפוח של הגינות הקהילתיות.

 • מספר מכונות הכביסה המשותפות שכובסו בבתים של פנסיונרים כמדד לעלייה באינטראקציה בין אנשים, יעילות קהילתית, הדדיות, שותפות והפגת הבדידות.

 • עלייה במכירת כרטיסים מוזלים למתנדבים, כמדד ליציאה מהבית לעיתים קרובות יותר.

 • היענות גבוהה לכושר במרחבים ציבוריים: צפיפות בטיילת, כדורעף חופים, שבילי הליכה, גנים לאומיים, פארקים, אולמות ספורט, מגרשי כדורסל, טניס וכדורגל.

 • עלייה באחוז המתאמנים בחדרי כושר, בריכות, קאנטרי, מתנסי"ם, קירות טיפוס וחוגי ספורט, ירידה באחוז נשירה בחדרי כושר, העלאת תדירות האימונים לפי דיווח.

 • ירידה במספר ביקורים בקופת חולים (קשישים לפעמים מגיעים בשביל חברה או מגע)

 • שיפור מדדי בדיקות דם, ירידה בהיקפים, ירידה באחוז שומן, עלייה במסת שריר.

 • שיפור ציון במבחנים קוגניטיבים, שיפור הזיכרון, עלייה בתפקוד המוחי FMRI.

 • ירידה בפליטת מזהמים, ירידה בצריכת החשמל בעיר, ירידה בזיהום אור.

יישום מודל כוח מוח בקהילה שלי

זמינות 100% בטלפון 054-6456573

מטרת העל של מודל כוח מוח הוא צמצום בזבוז משאבים, שיפור הבריאות ואיכות החיים.